Bazárek v Novém kostele má pokračování

Litomyšl – Další z dobročinných bazárků potřeb pro rodiny s dětmi se bude v Novém kostele Církve bratrské v Litomyšli konat už tento týden.
Nepotřebné věci po odrůstajících dětech tentokrát přispějí na volnočasové aktivity a vzdělávání v litomyšlském nízkoprahovém středisku pro děti a mládež Naděje. Během dneška a zítřka bude probíhat příjem zboží do bazárku. Středa a čtvrtek od devíti do osmnácti hodin pak jsou prodejními dny pro celou širokou veřejnost. ´

Použité i nové

„Díky vstřícným partnerům charitativní akce bude i tentokrát v nabídce i pestrý sortiment nového zboží," upozornila Martina Soukupová z litomyšlské Naděje.
Zatím poslední bazárek se konal na podzim loňského roku. „Přirozeně navazuje na tradici benefičních akcí, které pořádáme od roku 2008. Jednalo se o akce na podporu stavby Nového kostela v Litomyšli. Díky nim se podařilo vybrat více než sto šedesát tisíc korun. Na jaře loňského roku jsme přišli po krátké odmlce s akcí novou, zaměřenou především na rodiny s malými dětmi," připomněla Jana Kašická, koordinátorka bazárku.